Mieszkanie dwupoziomowe – 104,89 m2

  • H12 1P (1)
  • H12 2P (1)
  • Zrzut ekranu 2017-02-07 o 14.47.39
  • Zrzut ekranu 2017-02-07 o 14.12.47
  • Zielone_tarasy_uj1_lot_ptaka

ID nieruchomości : H-12

Wybudowane Mieszkanie
104,89 m2 4 Pokoje 2 Łazienki
 
 Dodaj do ulubinych
Drukuj

Mieszkanie 2-poziomowe!

Opis mieszkania

Oferujemy Państwu zakup dwupoziomowego mieszkania o podwyższonym standardzie, którego powierzchnia to 104,89 mkw zlokalizowanego w budynku „H” na osiedlu Zielone Tarasy w Rzeszowie.

Opis inwestycji

Osiedle Zielone Tarasy znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Rzeszowa – Słocina, przy ul. Św. Rocha. Cisza i spokój tego miejsca idealnie współgra z niską (2- lub 3- piętrową) zabudową oraz niestandardowymi rozwiązaniami architektonicznymi, które nadają temu miejscu ekskluzywny i prestiżowy charakter. Osiedle składa się z 16 samodzielnych budynków, które oferują mieszkania zarówno mniejsze – 40-metrowe, jak i  przestronne, mieszkania o podwyższonym standardzie o powierzchni około 100 m. kw. Na wyższych piętrach mieszkania posiadają przestronne tarasy o powierzchni nawet 80 m kw. Z kolei na parterze każde z nich ma osobne wyjście na ogród o powierzchni około 50 m kw.

Budynki posiadają garaże podziemne, wideofony i ciche, nowoczesne windy. Osiedle jest monitorowane. W takich warunkach nie trzeba się obawiać o swoje bezpieczeństwo, a przestrzeń i otoczenie sprzyjają wypoczynkowi oraz zapewniają poczucie prywatności we własnym mieszkaniu. Budynki stoją w dużej odległości od siebie, a w okolicy pozostała zabudowa to niemal wyłącznie domy jednorodzinne.

Lokalizacja

Mieszkania na osiedlu Zielone Tarasy to idealna alternatywa dla mieszkania w centrum miasta oferująca jednocześnie bardzo dobre połączenie komunikacyjne i szybki dojazd do miejsc pracy, szpitali, galerii handlowych, itp. Bliskość terenów zielonych, szkół i przedszkoli, sklepów czy kościoła sprawia, że jest ono idealną bazą wypadową dla rodzin z dziećmi.

Parking

Miejsca postojowe zaprojektowano w wielostanowiskowych garażach podziemnych. Mieszkańcy mogą korzystać także z ogólnodostępnych miejsc postojowych zlokalizowanych przed budynkami. Istnieje również możliwość wykupu dedykowanych miejsc parkingowych.

Rzut/Plan/Karta mieszkania

2 piętro

Na mapie

Biuro sprzedaży

  • Telefon : 603 655 063

Biuro pracuje w następujących godzinach: poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00 | sobota: 10:00 - 14:00
Dowiedz się więcej

Kontakt

Loading...

Podobne